Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies lub je usunąć zobacz naszą politykę prywatności. Polityka cookie

Ogłoszenia Duszpasterskie - II Niedziela Zwykła, 14-01-2018

1. Wczoraj w naszej Parafii zakończyła się wizyta duszpasterska, czyli tzw. kolęda. Dziękujemy bardzo wszystkim Parafianom, którzy nas przyjmowali w swoich domach. Jesteśmy wdzięczni za dobry klimat modlitwy, życzliwej rozmowy, wszelkie uwagi i propozycje, oraz ofiary, które będą przeznaczone na pokrycie kosztów prac przy naszym kościele.
  • Dziękujemy za ofiary złożone ubiegłej niedzieli na pokrycie kosztów ogrzewania naszego kościoła. Zebraliśmy 2181 zł.
  • Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. wraz z rodzicami odbędzie się dzisiaj o godz. 1000.
2. W czwartek 18 stycznia rozpocznie się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. W tej intencji ofiarujmy nasze modlitwy, dobre uczynki i cierpienia.
3. Członków Żywego Różańca i wszystkich chętnych zapraszamy na wspólne kolędowanie do sali parafialnej w sobotę 20 stycznia o godz. 1500. Rozpoczęcie w kościele Koronką do Bożego Miłosierdzia.
4. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie formacyjne w przyszłą niedzielę tj. 21 stycznia o godz. 1000.
5. Obchody liturgiczne:
  • w środę, 17 stycznia – wspomnienie św. Antoniego, opata, pierwszego pustelnika, który po śmierci rodziców rozdał swój majątek ubogim, a sam udał się na pustynię, by poświęcić się modlitwie i postom;
  • w piątek, 19 stycznia – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, profesora i rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego, biskupa, wielkiego krzewiciela kultu Serca Pana Jezusa oraz troskliwego duszpasterza.
- w tym dniu pamiętajmy w modlitwach o Ordynariuszu naszej Diecezji Ks. Biskupie Henryku Tomasiku, który obchodzi swoje imieniny.
20 października 2018 - Sobota XXIX tygodnia okresu zwykłego

Liturgia dnia

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies lub je usunąć zobacz naszą politykę prywatności. Polityka cookie

Msze święte

eucharystia

 

Niedziele i  Uroczystości


8.30 - Godzinki ku czci Niepokalanego Serca NMP


9.00


11.00 - suma z udziałem dzieci i młodzieży


18.00


Dni powszednie


18.00

 

Spowiedź

konfesjonal

 

w każdym dniu od godz. 17.40 do 18.10


w piątki od godz. 17.00 do 18.00