Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies lub je usunąć zobacz naszą politykę prywatności. Polityka cookie

Ogłoszenia Duszpasterskie - II Niedziela Adwentu, 10-12-2017

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. możemy ofiarą do koszyczka pod chórem wesprzeć Kościół na Wschodzie.
  • Składamy podziękowania wszystkim, którzy złożyli ofiary na pokrycie kosztów ogrzewania naszego kościoła ubiegłej niedzieli. Zebraliśmy 2077 zł.
  • Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. oraz ich rodziców odbędzie się dzisiaj o godz. 1000 w kaplicy św. Redemptorystów i w sali parafialnej.
  • W zakrystii można nabyć świece adwentowe oraz poświęcone opłatki na stół wigilijny.
2. Przez cały Adwent zapraszamy wszystkich na Msze św. Roratnie od poniedziałku do piątku o godz. 1800.
3. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będziemy zbierać ofiary, które zostaną przeznaczone na potrzeby dzieci z naszej Szkoły na „Borze”.
  • Również w przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania z III klas gimnazjum o godz. 1000 w sali parafialnej.
4. Ze względu na zmniejszoną liczbę Redemptorystów na Borze, oraz na zmianę struktury tejże wspólnoty, od stycznia 2018 roku w niedzielę i święta nie będzie w naszym kościele Mszy św. o godz. 700. Pozostałe Msze św. będą odprawiane tak jak dotychczas.
5. Obchody liturgiczne bieżącego tygodnia:
  • w środę, 13 grudnia – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy, która oddała życie w obronie wiary około 304 roku w Syrakuzach na Sycylii. Jest patronką ociemniałych;
  • w czwartek, 14 grudnia – wspomnienie św. Jana od Krzyża, żyjącego w XVI wieku reformatora zakonu karmelitańskiego i autora wybitnych dzieł duchowości chrześcijańskiej.
6. Z naszej wspólnoty parafialnej w ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności + Tadeusz Miernik z ul. Zwycięzców. Jego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 11 grudnia. O godz. 1030 będzie różaniec prowadzony przez członków Żywego Różańca, następnie Msza św. o godz. 1100.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …
20 października 2018 - Sobota XXIX tygodnia okresu zwykłego

Liturgia dnia

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies lub je usunąć zobacz naszą politykę prywatności. Polityka cookie

Msze święte

eucharystia

 

Niedziele i  Uroczystości


8.30 - Godzinki ku czci Niepokalanego Serca NMP


9.00


11.00 - suma z udziałem dzieci i młodzieży


18.00


Dni powszednie


18.00

 

Spowiedź

konfesjonal

 

w każdym dniu od godz. 17.40 do 18.10


w piątki od godz. 17.00 do 18.00