Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies lub je usunąć zobacz naszą politykę prywatności. Polityka cookie

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła, 29-10-2017

1. Wspominając dzień poświęcenia naszego kościoła parafialnego pamiętajmy w modlitwie o fundatorach i budowniczych naszej świątyni oraz o tych, którzy nadal troszczą się o jej piękno.
 • Dziękujemy o. Pawłowi Jurkowskiemu z wygłoszone Słowo Boże, pobudzające w nas troskę o sprawy misji szczególnie w Kościele na Wschodzie. Po Mszy św. będzie możliwość wsparcia ofiarami działalność naszych Współbraci Redemptorystów pracujących w Kemerowie.
2. We wtorek, 31 października od godz. 1830 do godz. 2200 nasza wspólnota oazowa zaprasza wszystkich do tzw. kaplicy Świętych Redemptorystów na Adorację Najświętszego Sakramentu, która wprowadzi nas w obchody Uroczystości Wszystkich Świętych.

3. W środę, 1 listopada, przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to dzień w którym uwielbiamy Boga za wszystkich, którzy cieszą się już w pełni radością nieba, wśród których jak ufamy są nasi bliscy zmarli.
 • Msze święte w tym dniu będą odprawiane według porządku niedzielnego.
 • Po południu zapraszamy do udziału w nabożeństwie za zmarłych przy leśnej mogile o godz. 1500.
 • Wieczorem po Mszy św. o godz. 1800, będzie Nowenna ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. W czwartek, 2 listopada, obchodzimy wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli tzw. Dzień Zaduszny.
 • Rano będzie odprawiona Msza św. godz. 900, natomiast wieczorem o godz. 1800.
 • W tym dniu zapraszamy wszystkich do naszego kościoła na nabożeństwo wypominkowe za zmarłych o godz. 1730. W sposób szczególny będziemy pamiętać w naszych modlitwach o tych, którzy odeszli do wieczności w ostatnim roku tj. od 1 listopada 2016 r. Prosimy, aby członkowie z rodzin tych zmarłych przynieśli ze sobą świece.
5. Przypominamy, że przez osiem pierwszych dni listopada zmarłym w czyśćcu cierpiącym możemy ofiarować wielki dar odpustu zupełnego wypełniając następujące warunki: pobożne nawiedzenie cmentarza, zmówienie modlitwy w intencji zmarłego, stan łaski uświęcającej, brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, przyjęcie Komunii Świętej i odmówienie modlitwy na intencje Ojca Świętego.

6. Nabożeństwa Wypominkowe w naszym kościele będą odprawiane w listopadzie: w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki o godz. 1730. Natomiast Msze św. za zmarłych wypominanych będą celebrowane w piątki o godz. 1800.
 • Kartki z imionami zmarłych na nabożeństwo wypominkowe możemy w dalszym ciągu składać w zakrystii.
7. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 • w czwartek na wieczornej Eucharystii będziemy modlić się o powołania do służby Bożej;
 • w piątek od godz. 900 duszpasterze odwiedzą chorych, natomiast po południu o 1700 będzie półgodzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi, następnie wypominki za zmarłych o godz. 1730 i Msza św. wotywna ku czci Najśw. Serca Jezusa. Po Eucharystii w kaplicy Świętych Redemptorystów, rozpoczniemy cykl spotkań poświęconych głębszemu poznawaniu Pisma Świętego;
 • w sobotę po Mszy św. wieczornej polecimy się opiece Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny odmawiając modlitwę różańcową.
8. W przyszłym tygodniu, 6 listopada z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. będzie Adoracja Najśw. Sakramentu. W tym dniu zapraszamy członków Żywego Różańca na zmianę tajemnic po Mszy św. o godz. 900. Natomiast taca niedzielna będzie przeznaczona na prace przy naszym kościele.

9. W bieżącym tygodniu obchodzimy w liturgii:
 • w sobotę, 4 listopada – wspomnienie św. Karola Boromeusza (1538-1584), biskupa, znakomitego teologa i wielkiego reformatora Kościoła. W tym dniu swoje imieniny zawsze obchodził św. Jan Paweł II.
20 października 2018 - Sobota XXIX tygodnia okresu zwykłego

Liturgia dnia

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies lub je usunąć zobacz naszą politykę prywatności. Polityka cookie

Msze święte

eucharystia

 

Niedziele i  Uroczystości


8.30 - Godzinki ku czci Niepokalanego Serca NMP


9.00


11.00 - suma z udziałem dzieci i młodzieży


18.00


Dni powszednie


18.00

 

Spowiedź

konfesjonal

 

w każdym dniu od godz. 17.40 do 18.10


w piątki od godz. 17.00 do 18.00